Külalistemaja

Meie külalistemaja

Külalistemaja „Humala“ on suurepärane valik neile, kes eelistavad reisida üksi, kahekesi või suure perega. Asume vaikses ja hubases Tallinna piirkonnas. See aga ei takista teid hõlpsasti jõudmast kahte lähimasse suurde kaubanduskeskusesse – Kristiines(Kristiine keskus) ja Roccaal Mares (Roccaal Mare keskus).

Meie külalistemaja mahutab korraga 34 külalist

Kui soovite broneerida kogu külalistemaja, võtke palun meiega ühendust.

Igas toas on eraldi duširuum ja tualett. Samuti on igas toas satelliittelevisioon ja traadita Internet. Juhime tähelepanu, et kõik meie toad on mõeldud MITTESUITSETAJATELE.

Külalistemajas “Humala” on 16 hubast tuba igale maitsele

Teie käsutuses on: ühe-, kahe- ja kolmekohalised toadning peretoad. Peretuba mahutab kuni 6 pereliiget. Pakume lisavoodeid ka meie kõige noorematele (kuni 3-aastastele) külastajatele.

Sissepääs võtmekaardiga.

Hotelli ees on suur videovalvegaparkla

Soovi korral saame korraldada teile transpordi mistahes linna punkti või aidata autorendiga. Meie külalistemaja lähedal asub ühistranspordipeatus tänu millele on teil võimalik hilisõhtuni linnas ringi jalutada ning rahulikult muljetades tagasi tulla.

Vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel on imeline rand ja Stroomi park ning kui eelistate ühistransporti

Siis paari peatuse kaugusel on Tallinna loomaaed ning ainulaadne vabaõhumuuseum. Ja hämmastavalt iluskeskaja vaimus Vanalinn jääb autoga sõitesvaid viie minuti kaugusele!

Menüü